• mytnyjbroker@gmail.com
 •  
 • (098) 01-39-777
 • UA | RU

Митний брокер
ФОП Петришин І.Р.

ФОП Петришин І.Р. - організація, що діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію і здійснює свою діяльність на основі дозволу, що підтверджує право надання митно-брокерських послуг, а також кваліфікаційного посвідчення агента з митного оформлення виданого Державною митною службою і, у відповідності до цих документів, надає суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності комплекс послуг в сфері митно-брокерського обслуговування у Львові та області. Паралельно з основним видом діяльності також надаються й супутні види послуг, а саме: послуги з виготовлення дозвільної документації, бухгалтерські, юридичні та консультаційні послуги.

Якщо Ви плануєте розпочати зовнішньоекономічну діяльність ми радо допоможемо Вам:

а також якісно організуємо процес, надаючи Вам при цьому сервісні послуги високого рівня.

Вже котрий рік поспіль ми успішно, професійно і оперативно, вирішуємо питання будь-якого рівня складності, що пов’язані з митним оформленням вантажів наших клієнтів. Значний досвід роботи, налагоджені процеси та особисті методики дозволяють нам бути одними з кращих у вирішенні питань при здійсненні операцій експортно-імпортного характеру. Орієнтуючись на потреби наших клієнтів ми пропонуємо оптимальні та найбільш прийнятні рішення при вирішенні складних завдань і надаємо комплексні послуги у сфері зовнішньоекономічної діяльності, а також окремі консультаційно-інформаційні послуги суб'єктам ЗЕД.

Штатний персонал

Сучасні бізнес-процеси ефективні лише в умовах розвинутої спеціалізації персоналу, особливо, коли мова йде про сервісні послуги, які надаються суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності. Кожен працівник повинен виконувати те, що він вміє найкраще і в чому він є кваліфікованим спеціалістом. Саме такі фахівці працюють в нашій організації. Це спеціалісти, які мають професійну кваліфікаційну підготовку, завдяки чому позбавляють клієнтів від складностей, що виникають під час здійснення процедури митного оформлення товару та отримання необхідних дозвільних документів, а також допомагають уникати штрафів та необґрунтованих матеріальних витрат.

Саме у нас Ви знайдете справжніх професіоналів своєї справи, які здатні не лише оперативно і професійно реалізовувати складні завдання, але й за допомогою попередньо вжитих заходів уникати можливих проблем під час митного оформлення товару. Наші спеціалісти мають кваліфікаційні посвідчення, що підтверджують високий рівень їхніх знань, а також значний досвід роботи, що дозволяє надавати якісні послуги на професійному рівні і при цьому заощаджувати час та кошти клієнтів. Ми відповідаємо високим стандартам організації, яка в найоперативніші терміни вирішує питання будь-якого рівня складності в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Запорукою нашої успішності є ретельно відібраний персонал, до якого входять досвідчені працівники, які вже не перший рік займаються митним оформленням і надають супутні послуги, серед яких: агент з митного оформлення, спеціаліст з виготовлення дозвільної документації, менеджер по роботі з клієнтами, бухгалтер та юрист. Високий рівень професіоналізму та оперативність, великий запас знань і значний досвід роботи в тому числі й над дуже складними проектами, вміння знаходити спільну мову не лише з клієнтами, але й представниками митної служби та інших інстанцій – саме ті якості, які Ви відзначите в наших провідних спеціалістів.

Представництва

Звертаємо Вашу увагу і на те, що у нас наявні представництва на усіх митних постах Львівської області. Основне відділення знаходиться на території м/п "Малехів", крім того, розпочинають своє функціонування ще два відділення на території м/п "Запитів" та м/п "Городок". За необхідності ми маємо змогу розширити кількість представництв і представляти інтереси наших клієнтів також і на митних переходах «Рава-Руська» та «Краківець». Така розгалуженість мережі представництв дає нам можливість якісно і, що не менш важливо, оперативно задовольняти потреби наших клієнтів, незалежно від місцезнаходження митного посту на обліку у якого стоїть суб’єкт ЗЕД.

 • ФОП Петришин І.Р.
 • митний брокер
 •  
 •  
 • Copyright
 • Копіювання та розповсюдження матеріалів сайту без активного гіперпосилання заборонено
 • (098) 01-39-777
 •  
 •  
 • 80383 вул. Т. Дороша, 20-А,
  с. Малехів, Жовківський р-н.
  Львівська обл.
© mytnyjbroker.lviv.ua 2018 | Всі права захищено
Розробка та просування сайтів